header 1000

A+ A A-

Tiché chladicí věže

 spec_nizkohluk_01.jpgNízkohlučné chladicí věže série PME – E

Tyto chladicí věže nabízejí velmi efektivní vyřešení problémů s hlučností prostřednictvím instalace nízko-otáčkových axiálních sacích ventilátorových jednotek se speciálním tvarem oběžného kola. Otáčky ventilátorových jednotek se pohybují u tohoto provedení v rozmezí 375 ot/min až 500 ot/min. Ventilátory jsou napřímo spojeny s nízko-otáčkovým el. motorem.
Ke snížení hlučnosti dále přispívá speciální tvar záchytné vany a kryty v nasávacích otvorech přívodu vzduchu do chladicí věže, které zabraňují šíření hluku. Chladicí věž je opláštěna dvojitou sklolaminátovou stěnou uvnitř, které je pěnová výplň zabraňující šíření hluku z vnitřku chladicí věže.
Popsaným řešením bylo dosaženo snížení hlučnosti na hodnotu chladicích věží osazených radiálním ventilátorem. Výhodou tiché tiché chladicí věže série PME – E je snížení hlučnosti s minimálním snížením chladicího výkonu zařízení a minimálizací nároků na zvýšení el. příkonu ventilátorových jednotek, které musí u ostatních řešení tichých chladicích věží překonávat ztrátu způsobenou tlumiči hluku, nebo instalací radiálního ventilátoru. Uvedené vede k výraznému snížení provozních nákladů.
Nízkohlučné chladicí věže série PME-E jsou opatřeny servisním poklopem. U tohoto provedení není osazena jedna stěna, která by mohla být kompletně demontována pro případ čištění chladicí věže.

spec nizkohluk 02

Výběr z galerie

Design © eListing.cz 2013 | Všechna práva vyhrazena