header 1000

A+ A A-

Servis chladících věží MITA

 V případě technických problémů chladících věží MITA nás prosím kontaktujte s poptávkou na zpracování nabídky dodávky a montáže požadovaného příslušenství. V případě vašeho zájmu vás navštívíme a provedeme servisní prohlídku, na základě které bude zpracována cenová nabídka na dodávku a montáž náhradních dílů, případně bude nabídnuta výměna chladící věže.
V případě havárie vám zajistíme rychlou dodávku nutných náhradních dílů a provedeme opravu poškozených dílů, tak aby zařízení bylo co nejdříve opět v plném provozu. Další možností je kompletní výměna chladících věží v případě, že stav stávajícího zařízení již neumožňuje realizaci servisních prací.
Dále vám nabízíme uzavření smlouvy o pravidelném provádění servisních prohlídek chladicí věže za účelem minimalizace rizika vzniku havárie chladicí věže, nebo snížení její účinnosti vlivem špatného provozování. Součástí těchto servisních prohlídek je servisních provedení úkonů nutných po dosažení stanoveného počtu provozních hodin, tak aby provoz chladicí věže nezvyšoval nároky na pracovníky provozovatele, kteří by jinak museli tyto úkony provádět.

Výběr z galerie

Design © eListing.cz 2013 | Všechna práva vyhrazena